Judo Dolní Kounice
Úvod - Judo Dolní KouniceKontakt na oddíl Judo Dolní KouniceTréninky Judo Dolní KouniceSponzoři Juda Dolní KouniceKniha návštěv Juda Dolní KouniceFacebook Judo Dolní Kounice
Judo Dolní Kounice Judo Dolní Kounice
Judo Dolní Kounice
 

Nabídka reklamy:

Děkujeme za Váš zájem o pomoc ODDÍLU JUDO DOLNÍ KOUNICE.

Děkujeme našim sponzorům:

Obec Trboušany a Banan.cz

Sponzoring - inzertní portál, poptávky a nabídky

Můžete nám pomoci v několika rovinách:


Rádi byste přispěli finanční částkou na podporu juda v Dolních Kounicích? V tom případě můžete přispět rovnou na účet sdružení (197035134/0300 v poznámce uveďte slovo “DAR“ ). Pokud požadujete potvrzení o daru, bude Vám vydáno, kontaktujte nás na tel.č.: +420 724 342 299.

Pokud jste subjekt, který by trvaleji rozvoj juda v Dolních Kounicích podpořil, kontaktujte nás na tel.č.: +420 724 342 299. Jestliže máte konkrétní představu, zašlete nám i Váš návrh, co konkrétně chcete podpořit a jakým způsobem (nákup tatami, vybavení, kimon, doprava na závody, trénink...), obratem se s Vámi spojíme.

A konečně – nezavrhujeme ani mechanicky pracující – lépe řečeno lidi, kteří by rádi pomohli, mají čas a chuť se zapojit do procesů jako jsou tréninky, závody, vyhledávání sponzorů apod…

Sponzorům nabízíme možnost prezentace naší činnosti.

Vážným zájemcům nabízíme reklamní prostor na kimonech závodníků:
Zádová reklama – (30 x 20 cm): pouze pro jednoho, tzv. generálního sponzora (logo na našich WWW, tiskovinách, hlavičkových papírech, náborových plakátech)

Reklama na ramenech – (25 x 5 cm)
Reklama na obou rukávech – (5 x 5 cm)
Reklama na jenom rukávu – (10 x 10 cm)

Stačí se jen ozvat na email jsajik@udokounice.eu